Foltýn Wine: vína z progresivních regionů Austrálie a Nového Zélandu na festivalu

Společnost Foltýn Wine byla založena v roce 2015 Markem Foltýnem, který jako sommeliér a dovozce působí na českém trhu již od roku 2005. Naše firma je výsledkem jeho dlouholeté práce s víny z malých a zajímavých vinařství v renomovaných evropských vinařských regionech.

Při výběru vín klademe důraz na jejich kvalitu, upřednostňujeme menší a organicky pracující vinařství a ceníme si přátelského vztahu s vinaři, které pravidelně navštěvujeme a zveme do České republiky. Skvělá vína z progresivních regionů Austrálie a Nového Zélandu jsou důležitou součástí našeho portfolia a jsme velmi rádi, že se s nimi můžeme osobně účastnit festivalu Aussie & Kiwi Film Fest.

Už potřetí budete mít na závěrečném večeru příležitost ochutnat typická vína z novozélandských a australských vinařství, která dováží partner festivalu – společnost Foltýn Wine. Vína Vám představí sommeliérka Kristýna a můžete se těšit na odrůdy: Sauvignon Blanc, Chardonnay, Pinot Noir a Shiraz. Cheers!

Připojte se k události na Facebooku a pozvěte své přátelé. Vstupné se vstupenkou na film Three Summers: https://www.facebook.com/events/301825957305421/

share:


Odebírejte Newsletter

Jazyk/Language: